Kozodírky 31, Líbáň 507 23

+420 605 566 667

servis@automus.cz

Otevřeno Po - Pá (dle telefonické domluvy)

Otevřeno Po - Pá (dle telefonické domluvy)
Objednávky Po Telefonu +420 605 566 667
Kozodírky 31, Líbáň 507 23

Diagnostika

Diagnostika osobních automobilů

Při opravách moderních vozů dnešní doby jsou diagnostické přístroje jediným způsobem jak zjistit závadu většiny elektronických přístrojů a komponent ve vozidle. Proto i naše firma využívá nejmodernější technologie pro zjišťování závad řídících jednotek a jejich členů.

Provádíme diagnostiku značek vozů koncernu PSA (Peugeot, Citroën), VW (Škoda, Volkswagen, Seat, Audi), Ford, Opel, Fiat, BMW a Mercedes-Benz.

Pro uvedené značky vozů dokážeme provést veškeré úkony jako autorizovaný servis vč. smazání servisních intervalů, kódování řídících jednotek, aktivaci a deaktivaci funkcí, kódování vstřikovačů, učení klíčů a mnohé další. Provádíme také diagnostiku vozů ostatních značek na dotaz.

Vaše vozidlo můžeme diagnostikovat přímo u vás doma a to v okolí Mladé Boleslavi nebo Jičína a Libáňe (střední čechy a královehradecký kraj). Pro více informací nás kontaktujte.

Kódování řídících jednotek

Provádíme také kódování řídících jednotek motorů, imobilizérů, palubních přístrojů, parkovacích senzorů, ABS, ESP a dále kódujeme autorádia a navigace a další řídící jednotky ve vašem voze. Za pomocí kódování dokážeme aktivovat či deaktivovat nové a stávající funkce či upravit nastavení dle požadavků zákazníka. Provádíme opravy teplých startů motorů TDI. Zvládneme také učení nových klíčů za pomocí PIN kódu imobilizéru a další úkony. Pro koncernové vozy VW (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda) provádíme Online kódování řídících jednotek na všech modelech do aktuálního data výroby!

Vyčtení a zjišťování kódu autorádia a navigačních systémů

Zjistíme či vyčteme kód (bezpečnostní pin) originálního autorádia a navigačního systému ve vašem voze. Zjištění kódu lze provést u vozů Peugeot, Citroën, Renault, Ford, Opel, Mercedes-Benz, Fiat, Alfa Romeo a BMW. Vyčtení kódu autorádia a navigace provádíme u vozů koncernu VW (Volgswagen, Audi, Seat, Škoda). Vyčteme a zjistíme kód autorádia a navigačních systémů i u ostatních značek vozů, pro více informací ohledně konkrétní značky vozu a typu navigačního systému či autorádia nás kontaktujte.

Kontrola skutečného stavu tachometru

U koncernových vozů VW (Volkswagen, Seat, Audi, Škoda) dokážeme pomocí našeho originálního diagnostického zařízení zkontrolovat zda ujeté kilometry zobrazené na tachometru souhlasí se skutečným nájezdem vozu a zda nebylo s počítadlem tachometru manipulováno nebo nebyl údaj záměrně upraven.

Diagnostika zařízení LPG / CNG

Pro většinu vozů poháněných alternativními pohony LPG / CNG dokážeme provést jejich diagnostiku a případné seřízení. Lze diagnostikovat zařízení značek: AC-STAG, AG-RAZMUS, SIROCCO, AGIS, APROJEKT, BIGAS, CAR-GAS, DT GAS, ELPIGAZ, EMMEGAS, ESGI, EUREKA, EUROPEGAS, HL PROPAN, KING, KME, LANDI RENZO, LECHO, LOGAS, OMVL, DIGITAL, PROTECROMANO, TAMON, TARTARINI, V-TEC, VERSUS, ZAVOLI, AUTRONIC, OMVL, LANDI RENZO a další LPG / CNG zařízení na dotaz.

Diagnostické přístroje

  • Pro diagnostiku vozů koncernu PSA (Peugeot a Citroën) používáme výhradně autodiagnostiku Peugeot Planet 2000 a Lexia 3
  • Koncern VW (Škoda, Seat, Volkswagen, Audi) vám můžeme diagnostikovat a kódovat originálním diagnostickým přístrojem VCDS až po nové modely aktuálního data + dokážeme provést online kódování řídících jednotek a flashování softwaru.
  • Pro vozy značky Ford používáme Ford Diag
  • Vozy značky Opel připojujeme pomocí přístroje OP-COM či OPEL-Tech
  • Pro vozidla ostatních značek používáme profesionální univerzální diagnostický přístroj od společnosti DELPHI pomocí kterého provedeme diagnostiku většiny vozů a jejich řídících jednotek až do roku výroby 2016
  • Diagnostiku vozů na alternativní pohon LPG / CNG provádíme pomocí speciálního diagnostického zařízení Opto & FTDI
  • Na vozech BMW provádíme úkony diagnotika, kódování a flashování do roku výroby 2010. Pomocí softwaru BMW INPA a NCS Expert provádíme veškeré úpravy softwaru automobilů značky BMW do r.v. 2010.
  • Vozy značky Mercedes-Benz připojujeme diagnostickým zařízením MB Star