Diagnostika osobních automobilů - Autodiagnostika


Diagnostika automobilů.

Při opravách moderních vozů dnešní doby jsou diagnostické přístroje jediným způsobem jak zjistit závadu většiny elektronických přístrojů a komponent ve vozidle. Proto i naše firma využívá nejmodernější technologie pro zjišťování závad řídících jednotek a jejich členů.

Provádíme diagnostiku značek vozů koncernu PSA (Peugeot, Citroën), VW (Škoda, Volkswagen, Seat, Audi), Ford, Opel, Fiat, BMW a Mercedes-Benz.
Pro uvedené značky vozů dokážeme provést veškeré úkony jako autorizovaný servis vč. Smazání servisních intervalů a programování řídících jednotek. Provádíme také diagnostiku vozů ostatních značek na dotaz.

Vaše vozidlo můžeme diagnostikovat přímo u vás doma a to v okolí Mladé Boleslavi (střední čechy). Pro více informací nás kontaktujte.

Programování řídících jednotek

Provádíme také programování řídících jednotek motorů, imobilizérů, palubních přístrojů, parkovacích senzorů a dále programujeme autorádia a navigace a další řídící jednotky ve vašem voze. Za pomocí programování dokážeme aktivovat či deaktivovat nové a stávající funkce či upravit nastavení dle požadavků zákazníka. Provádíme opravy teplých startů motorů TDI. Zvládneme také programování nových klíčů za pomocí PIN kódu imobilizéru a další programovací úkony.

Vyčtení a zjišťování kódu autorádia a navigačních systémů

Zjistíme či vyčteme kód (bezpečnostní pin) originálního autorádia a navigačního systému ve vašem voze. Zjištění kódu lze provést u vozů Peugeot, Citroën, Renault, Ford, Opel, Mercedes-Benz, Fiat, Alfa Romeo a BMW. Vyčtení kódu autorádia a navigace provádíme u vozů koncernu VW (Volgswagen, Audi, Seat, Škoda). Vyčteme a zjistíme kód autorádia a navigačních systémů i u ostatních značek vozů, pro více informací ohledně konkrétní značky vozu a typu navigačního systému či autorádia nás kontaktujte.

Diagnostika zařízení LPG / CNG

Pro většinu vozů poháněných alternativními pohony LPG / CNG dokážeme provést jejich diagnostiku a případné seřízení. Lze diagnostikovat zařízení značek: AC-STAG, AG-RAZMUS, SIROCCO, AGIS, APROJEKT, BIGAS, CAR-GAS, DT GAS, ELPIGAZ, EMMEGAS, ESGI, EUREKA, EUROPEGAS, HL PROPAN, KING, KME, LANDI RENZO, LECHO, LOGAS, OMVL, DIGITAL, PROTECROMANO, TAMON, TARTARINI, V-TEC, VERSUS, ZAVOLI, AUTRONIC, OMVL, LANDI RENZO a další LPG / CNG zařízení na dotaz.

Diagnostické přístroje

Pro diagnostiku vozů koncernu PSA (Peugeot a Citroën) používáme výhradně originální autodiagnostiku Peugeot Planet 2000 a Lexia 3. Koncern VW (Škoda, Seat, Volkswagen, Audi) vám můžeme diagnostikovat diagnostickým přístrojem VAG (VAS, ODIS). Pro vozy značky Ford používáme Ford Diag a vozy značky Opel připojujeme pomocí přístroje Opel Tech. Pro vozidla ostatních značek používáme profesionální univerzální diagnostický přístroj od společnosti DELPHI pomocí kterého provedeme diagnostiku většiny vozů a jejich řídících jednotek až do roku výroby 2014. Diagnostiku vozů na alternativní pohon LPG / CNG provádíme pomocí speciálního diagnostického zařízení Opto & FTDI. Vozy značky BMW připojujeme výhradně na diagnostický přístroj BMW INPA (diagnostika používaná v autorizovaných servisech BMW).

PeugeotCitroën

Copyright © 2012 - 2019 AutoMus.cz
Optimalizováno pro rozlišení 1280 x 800 a vyšší.
Pro plné zobrazení používejte prohlížeč Mozilla FireFox nebo Google Chrome.
Partnerské odkazy

TOPlist