Kozodírky 31, Líbáň 507 23

+420 605 566 667

servis@automus.cz

Otevřeno Po - Pá (dle telefonické domluvy)

Otevřeno Po - Pá (8:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 hod.)
Objednávky Po Telefonu +420 605 566 667
Kozodírky 31, Líbáň 507 23

Diagnostika

Diagnostika osobních automobilů

autodiagnostika

Při opravách moderních vozů dnešní doby jsou diagnostické přístroje jediným způsobem jak zjistit závadu a příčinu většiny elektronických přístrojů, komponent a členů ve vozidle. Proto i naše firma využívá nejmodernější technologie pro zjišťování závad řídících jednotek a jejich členů. Jelikož vývoj elektroniky ve vozidlech jde rychle do předu, tak i naše firma drží krok a neustále pořizuje nové diagnostické vybavení pro maximální uspokojení zákazníka.

Provádíme diagnostiku, kódování a flashování všech značek vozů až do aktuálního roku výroby a pravidelně aktualizujeme software všech našich diagnostických zařízení abychom vyhověli všem našim zákazníkům. Aktuálně naše portfolium obsahuje až 10 diagnostických zařízení, které zahrnuje 3 notebooky a jeden tablet.

Dokážeme diagnostikovat, kódovat, flashovat a prováděte veškeré diagnostické úkony jako je reset ECU, reset oleje, reset brzd, CBS reset, vypnutí funkce start-stop, změna jazyka, reset řídící jednotky airbagů po střetu, vyčtení kódu imobilizéru, učení převodovky, výměna oleje v automatické převodovce, kódování vstřikovačů, párování klíčů zapalování, reset NOx a mnohé další úkony pro níže uvedené značky vozů.

Koncernu PSA (Peugeot, Citroën), VW (Škoda, Volkswagen, Seat, Audi), Ford, Opel, Tesla, Fiat, Renault, Dacia, Chevrolet, Nissan, BMW a Mercedes-Benz a pro další značky vozů.

Vaše vozidlo můžeme diagnostikovat přímo u vás doma a to v okolí Mladé Boleslavi nebo Jičína a Libáňe (střední čechy a královehradecký kraj). Pro více informací nás kontaktujte.

Kódování řídících jednotek

Provádíme také kódování řídících jednotek motorů, imobilizérů, palubních přístrojů, parkovacích senzorů, ABS, ESP a dále kódujeme autorádia a navigace a další řídící jednotky ve vašem voze. Za pomocí kódování dokážeme aktivovat či deaktivovat nové a stávající funkce či upravit nastavení dle požadavků zákazníka. Provádíme opravy teplých startů motorů TDI. Zvládneme také učení nových klíčů za pomocí PIN kódu imobilizéru a další úkony. Pro koncernové vozy VW (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda) provádíme Online kódování řídících jednotek na všech modelech do aktuálního data výroby!

Vyčtení a zjišťování kódu autorádia a navigačních systémů

Zjistíme či vyčteme kód (bezpečnostní pin) originálního autorádia a navigačního systému ve vašem voze. Zjištění kódu lze provést u vozů Peugeot, Citroën, Renault, Ford, Opel, Mercedes-Benz, Fiat, Alfa Romeo a BMW. Vyčtení kódu autorádia a navigace provádíme u vozů koncernu VW (Volgswagen, Audi, Seat, Škoda). Vyčteme a zjistíme kód autorádia a navigačních systémů i u ostatních značek vozů, pro více informací ohledně konkrétní značky vozu a typu navigačního systému či autorádia nás kontaktujte.

Start-Stop Off

Vypnutí funkce automatického vypínání a startování motoru (Start-Stop Off nebo také ECO mód) dokážeme aktivovat především na vozech značky Volgswagen, Seat, Audi, Škoda a dále na vozech značky Mercedes-Benz, BMW, Mitsubishi a na dalších značkách vozů. Pro více informací nás kontaktujte.

TPMS ventilky

Vyměníme, načteme nebo nakonfigurujeme elektronické ventilky TPMS na všech značkách osobních a malích užitkových vozů. Pro načítání (učení) a konfiguraci ventilků TPMS používáme originální zařízení od firmy AUTEL a LAUNCH. Pro více informací nás kontaktujte.

Kontrola skutečného stavu tachometru

U koncernových vozů VW (Volkswagen, Seat, Audi, Škoda) dokážeme pomocí našeho originálního diagnostického zařízení zkontrolovat zda ujeté kilometry zobrazené na tachometru souhlasí se skutečným nájezdem vozu a zda nebylo s počítadlem tachometru manipulováno nebo nebyl údaj záměrně upraven.

Diagnostika zařízení LPG / CNG

Pro většinu vozů poháněných alternativními pohony LPG / CNG dokážeme provést jejich diagnostiku a případné seřízení. Lze diagnostikovat zařízení značek: AC-STAG, AG-RAZMUS, SIROCCO, AGIS, APROJEKT, BIGAS, CAR-GAS, DT GAS, ELPIGAZ, EMMEGAS, ESGI, EUREKA, EUROPEGAS, HL PROPAN, KING, KME, LANDI RENZO, LECHO, LOGAS, OMVL, DIGITAL, PROTECROMANO, TAMON, TARTARINI, V-TEC, VERSUS, ZAVOLI, AUTRONIC, OMVL, LANDI RENZO a další LPG / CNG zařízení na dotaz.

Diagnostické přístroje

  • Pro diagnostiku vozů koncernu PSA (Peugeot a Citroën) používáme výhradně autodiagnostiku Peugeot Planet 2000 a Lexia 3
  • Koncern VW (Škoda, Seat, Volkswagen, Audi) vám můžeme diagnostikovat a kódovat originálním diagnostickým přístrojem VCDS (VAG) až po nové modely aktuálního data + dokážeme provést online kódování řídících jednotek a flashování softwaru.
  • Pro vozidla většiny značek používáme profesionální univerzální diagnostický přístroj od společnosti LAUNCH X-431 pomocí kterého provedeme diagnostiku a kódování většiny značek vozů a jejich řídících jednotek až do aktuálního data výroby.
  • Diagnostiku vozů na alternativní pohon LPG / CNG provádíme pomocí speciálního diagnostického zařízení Opto & FTDI
  • Na vozech BMW provádíme úkony diagnotika, kódování a flashování až do aktuálního roku výroby. Pomocí softwaru BMW INPA a NCS Expert provádíme veškeré úpravy softwaru automobilů značky BMW do r.v. 2010, pro novější vozy až do aktuálního roku výroby jsou diagnostické úkony prováděny pomocí diagnostického zařízení LAUNCH.
  • Vozy značky Mercedes-Benz připojujeme diagnostickým zařízením MB Star do r.v. 2012 a u novějších vozů jsou diagnostické úkony prováděny pomocí diagnostického zařízení LAUNCH.
  • V našem portfoliu se nachází také profesionální diagnostické zařízení značky DELPHI DS150.
  • Dále provádíme úpravy softwaru v řídících jednotkách přímo v EEPROM a MCU paměti pomocí zařízení CARPROG
  • Konfigurace a načítání (učení) TPMS ventilků provádíme zařízením od firmy AUTEL a LAUNCH