Kozodírky 31, Líbáň 507 23

+420 605 566 667

servis@automus.cz

Otevřeno Po - Pá (dle telefonické domluvy)

Otevřeno Po - Pá (8:00 - 12:00, 13:30 - 17:00 hod.)
Objednávky Po Telefonu +420 605 566 667
Kozodírky 31, Líbáň 507 23

Náhradní díly

Námi dodávané náhradní díly

Za kvalitou odvedené práce si stojíme a proto všechny náhradní díly, které při opravě vašeho vozu zvolíme (doporučíme) musí splňovat přísná kritéria pro jejich životnost a kvalitu. Ve spoustě případů nám zaručenou kvalitu a životnost zajistí pouze originální náhradní díl a z tohoto důvodu umíme dodat a namontovat originální  náhradní díly v prvotřídní kvalitě na všechny značky osobních a malích dodávkových vozidel.

Dále dodáváme a montujeme především ověřené náhradní díly určené pro aftermarket (druhovýroba) od výrobců: FAG, INA, SACHS, DENSO, NGK, ATE, LUK, Delphi, Valeo, Bosch, Moog, TRW, Febi, Gates, Victor Reinz, Meyl, Filtron, Starline a další..

Rádi vám doporučíme díly v kvalitě kterou požadujete s ohledem na finanční možnosti.

Po dohodě lze namontovat díly dodané zákazníkem nebo již použité díly, které vám seženeme za velmi přijatelnou cenu včetně montáže.

Dohledání náhradního dílu

Při opravách dnešních moderních vozů je určení vhodného náhradního dílu na daný vůz klíčové. Proto máme potřebné prostředky a přístupy do nejrůznějších katalogů a jsme tak schopni vyhledat a dodat náhradní díl, který je nejvhodnější na daný vůz.

Ceny náhradních dílů

Naše firma úzce spolupracuje s řadou dodavatelů náhradních dílů pro osobní a užitkové vozy všech značek. Proto jsme vám schopni nabídnou vždy nejlepší možnou cenu požadovaného dílu. Seznam našich dodavatelů si můžete prohlédnout v sekci partneři a dodavatelé. Cena dílu vám vždy bude sdělena před jeho montáží.

Skladové zásoby

Většinu spotřebních náhradních dílů jako jsou žárovky (H1, H2, H3, H4, H7 atd.), provozní kapaliny (fridex, destilovaná voda, glacidet, motorové a převodové  oleje, brzdové kapaliny, kapaliny do posilovače řízení, hydraulických podvozů  a aditiva), spojovací materiál vč. originálního spojovacího materiálu, brzdové trubky, výfukové spony, vlnovce, manžety poloos, příchytky, spony, opravné sady brzdičů a další běžně používané náhradní díly držíme neustále skladem.

Lze si u nás tyto díly zakoupit i samostatně.

Prodej pneumatik na osobní, užitkové a nákladní vozy

Dodáváme a montujeme nové pneumatiky všech světových značek na osobní a dodávkové vozy na objednání.

V případě že potřebujete na váš vůz nové pneumatiky, neváhejte nás kontaktovat. Dodáváme a montujeme pneumatiky většiny světových výrobců pneumatik jako jsou MICHELIN, BARUM, GOODYEAR, FULDA, MATADOR, KORMORAN a další.